Zeytindalı Harekatı’nda şehit olan askerlerimiz için pek çok ünlü isim başsağlığı mesajı yayınladı.  Zeytindalı Harekatı’nda şehit olan askerler bütün ünlüleri yasa boğdu.

Pek çok ünlü sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak harekata destek verdi ve şehitler için Allah’tan rahmet diledi.  Ünlü sanatçı Tarkan Tevetoğlu, Facebook ve Instagram hesabından paylaşımlar yaparak “Çok acı çok yazık milletçe hepimizin başı sağ olsun şehitlerimizin  aile ve yakınlarına sabır diliyorum.” şeklinde bir mesaj paylaştı.

Şarkıcı Mustafa Ceceli de Instagram hesabından paylaştığı bir mesaj da “Mekanları cennet şehitlerimizin ülkemizin başı sağ olsun.”  ifadelerine yer verdi.  Oyuncu Doğa Rutkay ise Twitter üzerinden bir paylaşım yaparak Zeytindalı Harekatı’nda şehit düşen askerlerimiz için ne kadar üzgün olduğunu dile getirdi. “Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman, Kara Pilot Üsteğmen Erdem Mut, Üstçavuş Hasan Kuş, uzman çavuşlar Oğuzcan Ekiz, Enes Sarıaslan, Halis Koca, Burak Akalın, Serdar Ege, Hüseyin Şahin, Koray Karaca ve Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu, şehitlerimiz var. Allah tüm şehitlerimizin ailelerine ve yakınlarına sabır versin hepimizin başı sağ olsun şeklinde bir paylaşım yaptı.

Yıldız Tilbe,  Oktay  Kaynarca ve Tolga Çevik gibi ünlü isimlere de sosyal medya hesaplarından terörü lanetleyerek şehitlerimiz için başsağlığı mesajları yayınladılar.

-REKLAM-