Güneş İsveçli gazeteciye sordu: “Queresma oynasın mı?”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi I Grubu'nda yarın karşılaşacakları İsveç temsilcisi Malmö maçı öncesi çıktığı basın toplantısında, İsveçli gazetecinin Queresma ve kadro sorusuna şakayla karşılık cevap verdi.

Malmö Swedbank Stadı’nda yarın oynanacak maç için düzenlenen basın toplantısında konuşan Güneş, Malmö’ye karşı oluşturacağı 11 ile ilgili şu değerlendirmede bulundu:

“Pepe’yi büyük ihtimal kullanacağım, Ricardo Quresma ile ilgili henüz tam bir karar vermedim, hem rakibin durumuna göre hem bizim oyuncularımızın sağlık durumuna göre bu akşam idman yaptıktan sonra kesin karar vereceğim.” diye konuştu.

İsveçli gazetecinin Querasma’nın oynayıp oynamayacağı ile ilgili ısrarlı sorusunu şakayla karşılık yanıtlayan Güneş, “Sence oynasın mı oynamasın mı? Görmek ister misin?” diye gazeteciye sordu. Gazetecinin cevabı ise “Bence yarın oynamayabilir” oldu.

İsveçli gazeeteciye tercüman aracılığıyla cevap veren Güneş, “Ben kadroyu söylemem aslında, kadroyla ilgili konuşmamın sebebi, oynayabilir de tabi, buraya gelen her oyuncu oynayabilir onu söyleyim. Ama mutlaka görmek istiyorsa da. Biraz espri yapıyoruz, sizde izlemek istiyorsanız bir ara koyarız onu sahaya, ama başında ama sonunda.” diye takıldı.

-REKLAM-