Öğrenciler ve veliler Kopenhag’da Arif Doğan’la stres attı

Kopenhag'da ”Stres ve Kaygı” adlı sunum yapan eğitimci Doğan, gençlere ve velilere stres yönetimiyle ilgili altın değerinde tavsiyelerde bulundu.

Kopenhag’da ”Stres ve Kaygı” adlı sunum yapan eğitimci Doğan, gençlere ve velilere stres yönetimiyle ilgili altın değerinde tavsiyelerde bulundu.

Kopenhag’da ”Stres ve Kaygı” adlı sunum yapan eğitimci Doğan, gençlere ve velilere stres yönetimiyle ilgili altın değerinde tavsiyelerde bulundu.

İlişkili belgeler: ‘Sunum Slaytları: Stres ve Kaygı

Danimarka-Türkiye Akademisyenler Birliği’nin (DTAU) davetlisi olarak Kopenhag’da geçtiğimiz cumartesi günü ”Stres ve Kaygı” adlı sunum yapan eğitimci Doğan, gençlere ve velilere stres yönetimiyle ilgili altın değerinde tavsiyelerde bulundu.

Sunumla ilgili bir basın bildirisi yayınlayan DTAU tarafından gönderilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

”Danimarka‘da ilk kez sunum yapan ünlü eğitimci pedegog Ali Arif Doğan, 5 Aralık Cumartesi günü Kopenhag Üniversitesinde değerli katılımcılarımızla buluştu.

Programımız DTAU-KU Başkanı Eda Güven’in açılış konuşması ile başlayıp ardından DTAU Kurucusu ve Başkanı Mehmet Bahadır Dağlı’nın derneğimizi tanıtmasıyla devam etti.

Dernek tanıtımının ardından Sayın Ali Arif Doğan Bey‘in ‘’Stres ve Kaygı“ konulu sunumu yer aldi. Sunumda öne çıkan bazı konular, stresin ne olduğu ve hayatımızı nasıl etkilediğini, gençlerin eğitim ve öğretim hayatlarında yaşadıkları stres ve kaygıları ve bu dönemlerde nasıl daha verimli çalışabilecekleri idi. Bunların dışında ailelerin kaygılarını nasıl kontrol altında tutmaları gerektiğini ve çocuklarına nasıl bir yaklaşım içinde olmaları gerektiğini anlatan Ali Arif Dogan Bey son olarak stresten nasıl faydalanılabileceğini ve arınılabilineceğini bizlere belirtti.

Programımız Sayın Ali Arif Dogan Bey‘in değerli katılımcılardan gelen soruları cevaplaması ile sona erdi.

Değerli Hocamız Ali Arif Doğan Bey’e sunumu ve siz degerli halkımıza katılımlarınız ve destekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Gelecekteki etkinliklerimizde görüşmek üzere.

DTAU-Kopenhag Ünlversitesi Yerel Yönetimi”

-REKLAM-[adrotate group="16"]