Danimarka’da Türk hukukçuları da bünyesinde barındıran ve tazminat alanında uzman olan Fair Erstatning Hukuk Bürosu, müvekkillerine tazminat kazandırmaya devam ediyor.
Trafik kazası geçirdikten sonra Fair Erstatning sayesinde tazminat almaya hak kazanan Hasan Çokçetin neden Fair Erstatning’i seçtiğini şöyle anlatıyor:
Görüntü: (Ya da Vimeo üzerinden izle) (Sponsorlu içerik)
Haberler: Sizi tanıyabilir miyiz?
Hasan Çokçetin: İsmim Hasan Çokçetin, 21 yaşındayım ve Helsingör’de yaşıyorum.
Haberler: Trafik kazası geçirmişsiniz? Bize biraz bundan bahsedebilir misiniz?
Hasan Çokçetin: Oto yolda seyir halindeyken, önümdeki tıra arkadan vurduktan sonra, orta kaldırımdaki çelik korkuluklara çarptım. Kazadan sonra bir süre hastanede kaldım.
Haberler: Tazminat alabilmek için neler yaptınız? Neden Fair Erstatning’i seçtiniz?
Hasan Çokçetin: Tazminat için kendimiz değişik yerlere başvurular yaptık fakat çok fazla bürokratik engellerle karşılaştığımız için,  kendimiz işin içinden çıkamayacağımıza kanaat getirdikten sonra, Fair Erstatning’e başvurduk.
Haberler: Tazminat hakkı elde edebilmeniz ne kadar sürdü?
Hasan Çokçetin: Tazminat davaları oldukça karmaşık olduğu için uzun sürüyor. Süreç yaklaşık bir yıl sürdü. Tazminat hakkı elde edebilmem için Fair Erstatning yoğun bir şekilde çalıştı ve sonunda tazminat almaya hak kazandım.
Haberler: Peki bireysel çabalarla kendiniz bunu başarabilir miydiniz?
Hasan Çokçetin: Kesinlikle başaramazdım. Çünkü sigorta şirketleri bireysel başvuruları ciddiye almıyor. Nitekim bizi de ciddiye almadılar. Bu yüzden tazminat hakkı kazanmamda, Fair Erstatning olağanüstü bir çaba gösterdi.
Haberler: Bu konuda okuyucularımıza öneriniz nedir?
Hasan Çokçetin: Trafik kazası geçirenlere tavsiyem, Fair Erstatning’e başvurmaları. Fair Erstatning sayesinde tazminat kazanabilirler.
Siz de son 3 yıl içinde trafik kazasına karıştıysanız ve hakkınızı arayamadıysanız, Fair Erstatning çabasıyla bunu başarabilirsiniz.
Önceki yıllarda bir müvekkiline 1.9 milyon kron tazminat kazandırarak büyük bir başarı elde eden Fair Erstatning’in deneyimli hukukçuları, davanızı ücretsiz değerlendiriyor ve üstelik davayı kazanamazsa, dava masrafı da almıyor.
Fairerstatning.dk ile nasıl irtibat kurabilirim?
Fair Erstatning Hukukçusu: Naziye Betül Kuyucuoğlu
Telefon: 71 99 66 55
Adres: Avedøreholmen 86, 2650 Hvidovre
(Sponsorlu içerik)