Melodi Organizasyon’dan Murat Işık, Cumartesi akşamı Kopenhag’ın banliyölerinden Albertslund’da konser verecek olan Mustafa Ceceli’nin konser biletlerinin tükendiğini bildirdi.

Geride kalan yılda çok sayıda ünlü ya boşandı ya da boşanma davası için adliye kapısını aşındırmaya devam ediyor.

Geçen yıl, magazin dünyasını ilgilendiren en önemli haberlerden biri, uzun yıllar evli kalan eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener’in, evliliklerini bitirme kararı alması oldu. 11 yıl önce gerçekleşen evliliklerinden iki çocukları olan çiftin, “evlilik birliğinin temelinden sarsılması” gerekçesiyle açılan boşanma davaları, İstanbul 14. Aile Mahkemesi’nde sürüyor.

Tanık dinleme aşamasını bitiren ve davayla ilgili yayın yasağı kararı alan mahkemenin, 19 Ocak 2018’de gerçekleştirilecek duruşmada karar vermesi bekleniyor.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in evlilikleri 2 yıl sürdü

Gazeteci Erhan Çelik ile evlenen şarkıcı Gülben Ergen de 2017 yılında boşanan ünlüler arasında yer aldı.

Ergen ve Çelik’in 2 yıl süren evlilikleri, Küçükçekmece 2. Aile Mahkemesi’nde görülen davada tek celsede son buldu.

Boşanma konusunda anlaştıklarını ve herhangi maddi-manevi tazminat, nafaka veya mal rejimine dayalı alacak taleplerinin olmadığını bildiren çiftle ilgili daha sonra medyaya çok sayıda haber yansıdı düştü.

Boşanan diğer ünlüler

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah ile eski Türkiye güzeli Ceyda Sabah’ın 19 yıllık evliliği de 2017 yılında bitti.

İstanbul Aile Mahkemesi’nde gizli yapılan duruşmada mahkeme, çifti hazırladıkları 25 maddelik protokol kapsamında boşadı.

Geçen yıl evlilikleri sona eren ünlü çiftlerden biri de Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak oldu. 6 yıl süren evliliklerinden ikiz bebekleri olan çift, Marmara Ereğlisi Aile Mahkemesi’nde 5 Haziran’da gerçekleştirilen duruşmada boşandı.

Manken Tülin Şahin de ünlü şef Mehmet Özer ile 12 yıl süren evliliğini noktaladı. Çiftin, 12 Mayıs’ta Beykoz Aile Mahkemesi’nde gerçekleştirilen tek duruşmada boşanmasına hükmedildi.

Gazeteci Reha Muhtar’ın adı da eski eşi oyuncu Deniz Uğur ile yaşadığı nafaka davasıyla gündeme geldi. Uğur’un ikiz kızları için ayda 30 bin lira talebiyle açtığı velayet davasının son duruşması, 12 Ekim’de İstanbul Adliye Mahkemesi’nde gerçekleşti.

Şarkıcı Mustafa Ceceli, 25 Mayıs’ta eşi Sinem Ceceli’den boşandı. İstanbul Aile Mahkemesi’ndeki gizli duruşmada 9 yıllık evliliklerini sonlandıran çift ile ilgili çeşitli haberler medyaya yansıdı.

Eski Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Toraman da 2014 yılında evlendiği eşi Eylem Toraman’dan İstanbul Anadolu 4. Aile Mahkemesi’nin verdiği 20 Aralık tarihli kararla boşandı.

Eski futbolcu ve teknik direktör Tugay Kerimoğlu ise 25 yıllık birlikteliğine son verdi. Tugay ve Etkin Kerimoğlu çifti, İstanbul 9. Aile Mahkemesi’nde 22 Aralık’ta gerçekleştirilen tek duruşmada boşandı.